טיפול טבעי בקרוהן וקוליטיס, רמיסיה

רמיסיה כדרך חיים

תזונה לא נכונה, תדר קבוע של מתח, כעס, תסכול, שיפוטיות, וביקורתיות יתר, הם כמה מהגורמים הבסיסיים להתפתחות קרוהן וקוליטיס. לכן כדי להגיע לאיזון אנו נדרשים לטפל בעצמנו במישור הפיסי (כמו תזונה, פעילות גופנית וכו'), המנטאלי (בעיות רגשיות הנובעות מעברינו ועוד) והמחשבתי (לנהל את המחשבה).

טיפול אלטרנטיבי משולב במחלה

יאפשר לכם למצוא את הכוחות לשינוי אורח החיים,

ולהגיע לאיזון המנטאלי, המחשבתי והגופני,

הנדרשים לחיים בריאים, מאוזנים, עם מינימום תרופות.


כחולי קרוהן קוליטיס אנחנו כבר יודעים שהגוף לומד מהר מאד לעקוף את התרופות ולהחריף את התסמינים של המחלה ומאלץ אותנו אט אט פשוט לוותר על איכות החיים

שמי חנן חיים. אני מטפל הוליסטי ואני חי עם מחלת הקוליטיס כבר מעל 20 שנים. במהלכן ניסיתי, למדתי ואספתי כלים ושיטות ריפוי רבות. ומזה 7 שנים -

אני ומטופליי, חיים באיזון וברמת חיים טובה בזכות תהליך של שינוי והתאמת אורח החיים.

אני יכול לעזור לך!


 

 

 

עוד עלי -
אני מטפל הוליסטי ומורה דרך
כל שיטה בה אני נעזר או שאמליץ לך זה רק לאחר שניסיתי אותה על עצמי!
אני מטפל מנוסה בהילינג, ריפוי בפרחי באך, פסיכו נומרולוגיה, אימון לשינוי דפוסי חשיבה, קבלה מעשית, ועוד שיטות וגישות, לפי התאמתם למטופל.


לקוחות מספרים

היית רוצה להגיד לך תודה .
באתי אלייך בתקופה של משבר גדול בחיי. הטיפול עזר לי להבין את עצמי ואת המקומות בהם אני צריך להשתפר. אחרי מספר חודשיים אני עומד על הרגליים עם מבט קדימה והכול הודות לך, תודה חנן !
דור ב. מהשרון


חנן אין לי מילים להודות על המתנה שקיבלתי כאשר פגשתי אותך. כבר הייתי מיואשת ממחלת הקרוהן, חסרת אונים מול המחלה הארורה, ללא יכולת לאזן את עצמי ולחיות חיים נורמליים במשהו. הכל כבר בחיי התפורר. תוך זמן קצר מתחילת הטיפול הורגש השינוי. ממש עוררת בי כוחות מחודשים, את חלקם אפילו לא הכרתי. מאז יש בי את הכח, הידע והיכולת לשמור על איזון המחלה ולחיות חיים נורמליים ואף מאושרים. אני ממליצה בכל הזדמנות ולכן אשמח לעשות זאת גם באתרך ובכל מקום! תודה ענקית!! נשיקות.
חדווה ש. תל אביב

 

אני מזמין אותך לשיחת אבחון.

050-6815955